RUS UKR

Про компанію

TM Bellson являється молодою компанією, яка динамічно розвивається і спеціалізується на виготовленні високоефективного світлодіодного освітлення. За невеликий період часу компанія вже встигла досягти високих результатів і зарекомендувати себе як професійна команда фахівців.

Ось уже більше трьох років ми успішно реалізуємо свою продукцію на території всієї України. Налагоджена система філій дозволяє нам доставити товар в будь-яку точку країни в найкоротші терміни. Відмінна якість наших виробів та їх висока результативність стали основними причинами того, що наша клієнтська база постійно зростає. Це і є беззаперечним доказом ефективності нашої продукції.

Компанія пропонує великий каталог різноманітних приладів світлодіодного освітлення, які активно застосовуються в різних сферах діяльності людини (житлових будинках, кафе і ресторанах, торгово-розважальних комплексах, готелях, виробничих і комерційних підприємствах, цехах і складських приміщеннях та ін.). Широкий вибір дозволяє створювати не тільки високоефективні, але й оригінальні дизайнерські рішення. Відмінні умови експлуатації доповнюються гарантією, яка складає 3 роки.

Наші фахівці завжди готові поділитися своїми знаннями і дати пораду, щоб ваш вибір був вдалим і найбільш оптимальним. Співробітники нашої компанії регулярно відвідують спеціалізовані тренінги та семінари, що дозволяє нам іти в ногу з сучасністю і з кожним разом покращувати якість продукції на більш високий рівень. Використання в процесі виробництва передових технологій і високий професіоналізм наших співробітників дозволяють компанії успішно розвиватися, поступово піднімаючись на все вищі позиції з продажу.

РЕЄСТРАЦІЯ ПАРТНЕРА

СТАТИ ПАРТНЕРОМ