Освітлення для дому
Відстань (м):
Висота (мм):
Висота установки (м):
Робоча тамператури (° С):
Споживана потужність (Вт):
Тип світильника:
Тип цоколя:
Форма:
IP захист:
Світловий потік (Лм):
Тип розсіювача:
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
Код товару:
Ширина (мм):
RUS UKR
Показано з 1 по 20 з 43 (всього 3 сторінок)

Світлодіодне освітлення (освітлення з напівпровідників, які перетворюють електричний струм у випромінювання) застосовується для створення унікальних інтер'єрів та домашніх дизайнів, а також для додання авторських штрихів при оформленні квартир. На сьогоднішній день це найбільш передовий по якостях і можливостях тип декоративного підсвічування.

Чому світлодіоди привертають увагу дизайнерів? Тому що це компактні та безпечні лампи та панелі, які характеризуються широкою палітрою кольору. Завдяки тому, що світлодіоди бувають як однотонними, так і різнокольоровими, дизайнери можуть «грати» з ідеями і варіантами інтер'єру в приміщенні. Більше того, LED-освітлення дуже стійке до зношування і невимогливе до обслуговування. Дані світильники встановлюють під натяжними стелями або вбудовують в багатоярусні стелі.

Які критерії важливі людям при виборі домашнього освітлення?

По-перше, і це найбільш основний критерій для власників квартир - це економія, і одночасно яскравість освітлення.

По-друге, самі світильники повинні бути безпечними і не становити загрози життю і здоров'ю людей.

По-третє, важливо, щоб освітлювальні пристрої могли витримувати перепади напруги в мережі, не блимали, не вимикалися і не вигорали під час перепадів напруги. Для ламп розжарювання такі неприємні показники характерні. Це пояснюється тим, що при подачі напруги вище норми нитка розжарювання поступово зменшується, і врешті-решт - рветься. Якщо напруга підвищиться навіть на 1% вище норми, то термін життя лампи розжарювання зменшується відразу на 10%.

По-четверте, освітлення має бути приємним і м'яким, по можливості імітувати сонячне світло і не «різати» очі.

Такі критерії важливі для будь-якого будинку або квартири.

Сьогоднішній ринок пропонує споживачам 3 типи освітлення. Перша і найпоширеніша група – традиційні, уже застарілі лампи розжарювання. Друга і набагато менша - люмінесцентні лампи з ртуттю всередині. Третя і найбільш технологічна група, яка впевнено завойовує передові позиції на ринку, - світлодіодне обладнання, яке представлене в нашій компанії.

Спостерігаючи за поточним розвитком ситуації в енергетиці та збільшенням кількості побутових приладів і обладнання, що працює на електроенергії, можна сміливо сказати, що світлодіодне освітлення скоро буде домінуючим у всіх будинках, незалежно від бажання чи небажання власників приватної нерухомості. Чому? Тому що вартість електроенергії зростає, а її використання з кожним роком в будь-якій квартирі тільки збільшується.

Щоб підготуватися до неминучої заміни ламп попередніх поколінь на світлодіоди, запам'ятайте такі технічні критерії для ламп домашнього використання:

  1. Світлодіодні лампи потужністю 12-15 Ватт відповідають 100-ватним лампам розжарювання. А 100-ватна лампа розжарювання - це дуже яскраво і дуже спекотно, адже крім яскравого світла вона ще й нагріває навколо себе повітря.
  2. Сонячне світло вимірюється в кельвінах і становить 2700-3000 К. Це жовто-біле світло, звичне для ока людини. Купуючи світлодіодні лампи для дому, шукайте показник до 3000 К. Понад 3000 К - це яскраві лампи для промислових будівель і великих офісів.
  3. Зверніть увагу, чи це лампа сфокусованого або розсіяного світла. Для цього на ній повинні бути встановлені лінзи. Для домашніх стельових світильників підходять лампи тільки з лінзами - розсіювачами.
  4. Обов'язковий металевий (алюмінієвий) радіатор обрамлення. Пластикові моделі довго не служать. Вигорає не сам діод, а дешева пластмаса такої лампи.
  5. Показник передачі світла повинен бути від 70 до 95. Чим він вище - тим лампа світить яскравіше і, відповідно, коштує дорожче.

Які з існуючих варіантів можуть бути використані в дизайні вашого будинку:

Кухня. На кухні підсвічуються шафки та робоча зона - плита, стільниця і площа над умивальником. Над плитою пристрої освітлення часто вбудовуються у витяжку, тим самим допомагаючи контролювати процес готування їжі і чистоту самої плити.

Ванна кімната. Ніша за дзеркалом - одне з найцікавіших рішень. Крім цього, обов'язковий світильник на стелі і для освітлення душової кабіни. Одне з цікавих застосувань - душ з підсвічуванням. Ви миєтеся «різнобарвною» водою, вибираючи колір під настрій.

Спальня. Найкраще підійде площа за узголів'ям ліжка. Ідеально, якщо існує можливість поставити гіпсокартонну панель за ліжко і вбудувати в неї світильники. Крім цього, фарбуючи інтер'єр від червоного до синього, ви отримуєте як романтичну, так і спокійну атмосферу для відпочинку.

Вітальня. Основне застосування для вітальні - світлодіодна стеля. Як варіант - багаторівнева стеля, що складається з більше ніж двох секцій. Оскільки попит на такий вид дизайну знижується, то зараз більшість дизайнерів пропонують освітлення світлодіодними лампами невеликих