Світлодіодні лампи
Висота (мм):
Тип цоколя:
Форма:
Світловий потік (Лм):
Тип розсіювача:
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
Код товару:
Ширина (мм):
RUS UKR
Показано з 1 по 20 з 25 (всього 2 сторінок)

Світлодіодні лампи - найсучасніша технологія на сьогоднішній день. Технологія, яка переросла традиційні лампи розжарювання, газові лампи денного світла, галогенні та люмінесцентні лампи, і стала найбільш економною та перспективною альтернативою всім перерахованим зразкам. Перед тим як переходити до опису переваг світлодіодних ламп, буде доречно ознайомитися з історією створення ламп та освітлення, розглядаючи еволюцію від вольфраму до світлодіодів.

Що можна сказати про першу початкову технологію, про лампи розжарювання?

З'явившись 150 років тому, лампа розжарювання пройшла свій шлях від перших зразків з платиновою спіраллю до сучасних моделей з вольфрамовою ниткою. Люди навчилися видаляти повітря з колби, тим самим змушуючи нитку розжарювання горіти у вакуумі. Це істотно продовжило термін життя ламп і дозволило виробляти їх в промислових масштабах, тому що скло і вольфрам більше не були дорогими матеріалами.

Перший серйозний крок на шляху до загального гасла «Хай буде світло!» був зроблений після того, як лампи розжарювання набули широкого поширення. Людям довелося миритися з тим, що подібні лампи дають тільки жовте світло, тому що вольфрам випромінює саме в такому спектрі. Крім цього, випромінюючи у всіх спектрах одночасно - у видимому і у невидимому, такі лампи генерують велику кількість тепла. Це і є інфрачервона частина спектру, як у Сонця, яка викликає нагрівання повітря навколо лампи, плюс нагрівання скла лампи.

Другим кроком в еволюції ламп було створення ламп денного світла. Такі пристрої випромінюють рівномірне біле світло. Була придумана газова лампа, вірніше, газорозрядна. Принцип її дії: електричні розряди в газах, що викликають їх світіння, або газові розряди, які викликають світіння самого покриття ламп з люмінофора. Що в них було погано? Це: крихкість, небезпечність і нездатність витримувати перепади напруги в мережі.

Лампи другого покоління були наповнені парами ртуті. Пошкодження таких ламп являло серйозну загрозу для здоров'я людини. Другий серйозний негативний фактор - мерехтіння люмінесцентних ламп, що обумовлюється змінним струмом в мережі. Такі лампи можуть голосно шуміти і обдавати випромінюванням. Але, в порівнянні з економією електроенергії, яку отримали власники компаній та підприємств, такі негативні наслідки впливу на здоров'я персоналу та падіння його працездатності не сильно їх турбували, адже вони отримали велику економію грошей завдяки переходу від ламп розжарювання на газорозрядні лампи.

Третім і найбільш досконалим кроком на шляху розвитку технологій освітлення стала світлодіодна лампа. Це і є наша продукція і гордість наших переваг. Отримавши від попередніх поколінь всі найкращі якості по економії, яскравості та довговічності, вдалося позбутися всіх спірних і негативних моментів при використанні.

Які унікальні якості світлодіодних ламп?

  1. Енергоефективність на найвищому рівні серед усіх аналогів. До 88% економії в порівняння з лампами розжарювання і до 30% - в порівнянні з люмінесцентними лампами.
  2. Довговічність - лампи мають ресурс до 30,000 годин. При постійному використанні вам вистачить даного ресурсу на десятиліття. Таку гарантію роботи не пропонує жоден з варіантів - ні традиційні, ні люмінесцентні лампи.
  3. Універсальність застосування. Лампи комплектуються стандартним цоколем, ви можете використовувати їх із звичайними патронами, встановити пристрої прямо зараз, викрутивши лампу розжарювання без додаткових інструментів та інструкцій. Крім цього, світлодіодні лампи можуть використовуватися в різних кліматичних зонах, при температурі від -30 до +50 градусів.
  4. Лампи на світлодіодах не виділяють тепла і не обігрівають повітря замість того, щоб світити. Такими недоліками володіють навіть сьогоднішні лампи розжарювання.
  5. Екологічність. Ніяких парів ртуті та інших шкідливих для здоров'я людини речовин і газів. Ніякої складності з утилізацією, ніяких спеціальних служб і дозволів. З утилізацією led ламп вам доведеться зіткнутися не скоро, що обумовлюється дуже довгим терміном їх служби, але якщо така неприємність і відбудеться, то уламки просто збирають і викидають у відро для сміття як і уламки від традиційних ламп.
  6. Якість світла. Забезпечується рівномірне освітлення без мерехтіння та миготіння, спокійне для ока та комфортне для роботи. Яскравість відповідає нормам освітленості робочого місця, встановленого законодавством країни.
  7. Немає затримки при включенні приборів і виході їх на оптимальну потужність. Лампи спалахують миттєво і ви бачите все приміщення відразу, всі його зони, механізми та працюючі пристрої.
  8. Перепади напруги не впливають на працездатність і довговічність пристроїв. Така «хвороба» попередніх поколінь як перепади напруги в мережі залишилася в минулому. Світлодіодні світильники працюють при різниці напруг від 180 до 240 Вольт. Коли напруга падає нижче 180 Вольт, вони просто втрачають яскравість, а не вимикаються або вигорають. Проблема перепадів напруги в мережі дуже актуальна для багатьох територій України, і з появою світлодіодних ламп вона швидко вирішилася.
  9. Велика кількість моделей і широкий асортимент світильників різного дизайну і практичного застосування. Будь-яке технічне рішення включає в себе найбільш оптимальні моделі та характеристики.

Вибираючи світлодіодні лампи, ви рухаєтеся в ногу з передовими розробками в сфері освітлення. Вони допомагають залишатися вам в особливій зоні комфорту, де вам більше не актуальні і не цікаві проблеми, з якими тільки будуть стикатися менш обізнані та раціональні господарі.