RUS UKR
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Лампа свічка відрізняється від класичних світлодіодних ламп своєю красивою формою. У ввімкненому стані лампа нагадує палаючу свічку. Звідси і назва. Лампи "свічки" чудово виглядають у відкритих світильниках без абажурів, ними прикрашають вітальні та зали. Це вдалий вибір для нічного освітлення, яке відіграє роль додаткового.

У чому секрет популярності?

У красивому виконанні колби. Лампи "свічки" можуть похвалитися відмінною рисою - вони вдало виглядають в відкритих люстрах, відсутня необхідність використовувати бра. У більшості випадків такі пристрої використовуються в якості ефектного декоративного освітлення. Люстри, імітовані під старовину, з великою кількістю запалених "свічок" дивляться дуже ефектно.

Лампи "свічки" - це вдале рішення, якщо ви хочете створити дійсно красиву обстановку в будинку.

Переваги світлодіодних ламп "свічка":

Довговічність. Краса може бути якісною! І світлодіодні лампи готові це довести. На відміну від ртутних пристроїв, термін служби яких становить близько 5 років, led лампи будуть радувати вас своїм якісним світлом протягом як мінімум 14 років! Показник суттєвий, особливо якщо мати на увазі те, що протягом усього цього часу відсутня необхідність заміни перегорілих ламп.

Енергоефективність. Навіщо переплачувати? Навіщо витрачати гроші з сімейного бюджету на те, чого можна уникнути? Енергозберігаючі лед лампи - це правильне сучасне рішення раціональних покупців, які не бажають переплачувати на рівному місці. Купуючи лед лампи, ви купуєте до 88% економії, яку вони забезпечують.

'' В той час, коли інші переплачують, ви вже починаєте економити ''

Відсутність стробоскопічного ефекту. Користувачі, які вже мають досвід використання ртутних ламп, знають, що це таке. Причина цього неприємного явища - перепади напруги в мережі. Від цього нікуди не втечеш. Занадто велика кількість енергоспоживачів веде до того, що світло починає мерехтіти. Але якщо ви заміните класичні та ртутні лампи на світлодіодні, то перепади напруги в мережі будуть вам не страшні: led лампи на них не реагують.

Світлодіодні лампи дозволять вам насолоджуватися якісним і приємним світлом без стробоскопічного ефекту.

Миттєве ввімкнення. Не потрібно чекати, поки лампа нагріється. Не потрібно звикати до слабкого освітлення. Лед лампи вмикаються на всю потужність відразу ж після подачі електроенергії. Тепер ви можете насолоджуватися якісним світлом з першої секунди його використання. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфортну обстановку в будинку.

Час ввімкнення світлодіодних ламп становить 0,01 с, тому вам не потрібно чекати, поки пристрої нагріються.

Відсутність ртуті. І ультрафіолетового випромінювання теж. Лед лампи є повністю безпечними для здоров'я людини. У них не містяться такі шкідливі речовини як ртуть і важкі метали. Купуючи світлодіодні лампи, ви тим самим дбаєте про здоров'я своєї родини. Якщо лампа розбилася, то це не є загрозою: відсутність ртуті автоматично означає відсутність необхідності утилізації.

"Відсутність ртуті і ультрафіолетового випромінювання робить світлодіодне освітлення не тільки комфортним, але і безпечним"

М'яке розсіяне світло. Світлодіодна оптична технологія сприяє рівномірному розсіюванню світлових променів. Лампи можуть мати матовий і прозорий тип розсіювача. Прозорий розсіювач робить світло більш яскравим, матовий - приглушеним. У будь-якому випадку світло м'яке і комфортне для очей, на нього можна спокійно дивитися, відсутній сліпучий ефект.

Рівномірно розсіяні промені м'якого світла дозволяють створити затишну атмосферу і красиве декоративне освітлення в будинку.

Циліндричний радіатор. Деякі моделі мають збільшену конструкцію радіатора, що сприяє покращенню тепловідведення. Це веде до продовження терміну служби ламп. Покращена ефективність тепловідведення дозволила ще більше продовжити термін експлуатації пристроїв.

Колірна температура. Лампа "свічка" має два варіанти колірної температури - 2700К і 4000К. Перший варіант - це тепле біле світло. Воно є ідеальним, коли необхідно створити ефектне декоративне підсвічування. Другий варіант - нейтральне біле світло. Якщо ламп в люстрі багато, то вони можуть успішно використовуватися в якості основного освітлення. В цьому випадку освітлення буде не тільки якісним, але і красивим.

Висновок

Світлодіодна лампа свічка користується великою популярністю завдяки своїм відмінним технічним характеристикам і красивому дизайну. Довговічність, енергоефективність, відсутність стробоскопічного ефекту, екологічність і рівномірний розподіл світлових променів роблять лед пристрої вдалим вибором для кожного. Лампи "свічки" успішно використовуються не тільки в побутовому інтер'єрі, ними прикрашають готелі, будинки відпочинку, готелі, фойє театрів, зали адміністративних центрів та ін. приміщення, в яких необхідно створити розкішний інтер'єр.

Led лампа "свічка" - для якісного і красивого освітлення!