RUS UKR
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Купольні світильники - це результат найсучасніших розробок, відомих в області світлотехнічної інженерії. Пристрої, які використовуються для освітлення великих комерційних і виробничих підприємств, повинні мати ряд характеристик, яких не мають звичайні побутові світильники. Сюди відносять, в першу чергу, велику потужність, високий світловий потік, стійкість до коливань та вібрацій, а також можливість працювати в несприятливих умовах, напр., протистояти високій вологості і регулярним стрибкам напруги в мережі. Все це є в купольних led світильниках.

Секрет потужного світлового потоку ховається в ...

Ефективній світлодіодній матриці. Сучасні розробки дозволили забезпечити високий світловий потік (13,500 Лм) при споживанні всього 150 Вт електроенергії. Для покращення ефективності світлового потоку використовується металевий світлорозсіювач. Він забезпечує потужний світловий потік з кутом розсіювання 90 градусів.

Потужні білі світлодіоди, які знаходяться всередині оптичної технології, виробляють світло вищої якості. Чудова колірна температура ідеально передає кольори освітлюваних предметів, що дуже важливо на виробничих підприємствах. Кольори і їх численні відтінки виглядають так само природно, як і при денному освітленні.

Основні причини, чому купольні led світильники краще звичайних:

Довговічність. Метою розробок для створення якісного промислового світильника було зробити його не лише потужним, але і довговічним. Виробник Bellson гарантує для своїх світильників близько 30,000 годин номінального терміну служби. Такий великий термін пояснюється як наявністю спеціальної оптичної технології, так і герметичним корпусом IP65. Останній сприяє безперебійній роботі світильника в умовах високої вологості і запиленості.

Економія. Дуже часто цей фактор є вирішальним, коли мова йде про вибір нових пристроїв для освітлення підприємства. Ртутні лампи, які давали деяку економію, '' радували '' постійним мерехтінням і повільним нагріванням. Що вже казати про наслідки, коли ртутна лампа ненавмисно розбилася ... Світлодіодні світильники забезпечують не тільки якісне освітлення, але і до 88% економії на споживанні електроенергії. 

Екологічність. Раз вже ми торкнулися теми утилізації (процедура є вкрай необхідною для розбитих ртутних ламп), то не зайвим буде сказати про екологічність led пристроїв. Світильники не містять ртуті і важких металів. Вони виготовляються з алюмінію і не несуть ніякої шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу. По закінченню терміну служби пристроїв їх просто викидають як звичайну непотрібну річ.

Алюмінієвий радіатор. Сприяє кращому відведенню тепла, тим самим продовжуючи термін служби. Особливістю деяких купольних світильників, напр., моделей 120 і 150W Bellson, є винесений назовні радіатор. Основна перевага такої конструкції - драйвер і плата з led чіпами охолоджуються з ще більшою ефективністю. Це, в свою чергу, позитивно впливає на довговічність.

Стабільна світловіддача. Як вже говорилося раніше, світильники не чутливі до перепадів напруги в мережі. Використання світлодіодних пристроїв забезпечує повну відсутність мерехтіння під час ввімкнення/вимкнення, а також стабільний світловий потік під час роботи пристроїв, без стробоскопічного ефекту.

Де використовуються

Світлодіодний промисловий світильник отримав широку сферу застосування. Його використовують не тільки на промислових підприємствах, але й у великих торгових центрах, на складах, в комерційних установах, супермаркетах і великих розважальних закладах. Лаконічний, але в той же час стильний дизайн сірого кольору гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр закладу.

Висновок

Енергозберігаючі промислові led світильники - нова ера в галузі промислового освітлення. Енергоефективні, довговічні, з високим ступенем захисту і міцні, вони є кращим рішенням для освітлення великих підприємств. Такі пристрої порадують довгим терміном служби, великою економією споживання електроенергії і відсутністю необхідності заміни перегорілих ламп.

Купольний світильник - нова '' іскра '' в розвитку промислового освітлення!