RUS UKR

Світлодіодні лампи т8 - це найбільш вдала альтернатива ртутним пристроям, відома на сьогоднішній день. Продуктивні, без стробоскопічного ефекту і з чудовою передачею кольору, енергозберігаючі led лампи - це найкраще, що змогла придумати людина в сфері освітлення. Гарантуючи велику економію електроенергії і довговічність, led лампи швидко завоювали велику популярність у побутовому і промисловому середовищі. 

Секрет довговічності і економії ховається в ... 

Світлодіодах. Використання напівпровідникових приладів дозволило знизити споживання електроенергії до 50% (якщо порівнювати лед пристрої з ртутними), і аж до 88% при порівнянні з лампами розжарювання. Більше того, окрім економії, пристрої забезпечують довгий термін служби (близько 25,000 годин) і чудову якість світла без миготіння. Ці характеристики стали основними рушійними факторами, які змушують людей вибирати для освітлення промислових і великих комерційних підприємств саме лед лампи. 

Led лампи - найкраща альтернатива люмінесцентним, і ми доведемо чому. 

Основні причини, чому led лампи краще ртутних:

Відсутність стробоскопічного ефекту. І шуму також. Кожна людина, яка хоча б раз працювала на виробництві, знає, що таке блимання освітлювальних пристроїв. Від цього явища нікуди не дітися, якщо на підприємстві встановлено люмінесцентні лампи. Мерехтіння, миготіння і шум під час роботи - їх вірні супутники. Якими б якісними ртутні лампи не були, перепади напруги спостерігаються все одно, і це ніяк не залежить від якості ламп. А перепади напруги спостерігаються в нашій країні досить часто, особливо на великих підприємствах, де електроенергії споживається велика кількість. 

Як з'ясували психологи, якісне світло позитивно впливає на продуктивність праці персоналу, підвищуючи його активність і працездатність. 

''Модернізація систем освітлення лед лампами - це турбота не тільки про свою економії, але і про здоров'я і гарне самопочуття персоналу'' 

Екологічна безпека. Якщо ртутна лампа розбилася, то її потрібно утилізувати. Процес утилізації потребує затрат часу та грошей. Необхідно викликати спеціальну службу, зупиняти виробництво. Зупинка виробництва грозить серйозними наслідками, так як фірма втрачає частину виручки. І чим довше виробництво стоїть - тим більше грошей воно втрачає. 

Світлодіодні лампи екологічно безпечні, оскільки не містять ртуті і важких металів. Розбита лед лампа не являє собою ніякої небезпеки. Не потрібно викликати спеціальну службу для утилізації. Не потрібно витрачати на це гроші. Не потрібно зупиняти виробництво. Ви просто викидаєте розбиту лампу, як, наприклад, зламану ручку від дверей. 

Економія. Лампи розжарювання замінилися ртутними, тому що останні давали більшу економію. Лед лампи обіцяють ще більшу економію - на 50% більше, ніж люмінесцентні. Різниця суттєва, особливо якщо врахувати те, що електроенергії на промисловому підприємстві споживається багато. 

Кожен раціональний підприємець обов'язково розрахує економію, яку він отримає, використовуючи лед лампи, і негайно приступить до модернізації системи освітлення. 

''Лампи світлодіодні Т8 - енергоефективне освітлення, яке заощаджує ваші гроші'' 

Довговічність. Важливий фактор, який грає суттєву роль при виборі. Термін служби люмінесцентної лампи складає близько 5 років за умови обмеженої кількості ввімкнень - до 2000. Термін служби led лампи становить цілих 14 років! Це за умови використання пристроїв по 5 годин на день. Зате кількість ввімкнень/вимкнень не обмежена, чого не скажеш про ртутні лампи: щоб вони відслужили 5 років і 2000 ввімкнень, то рекомендована кількість ввімкнень в день - не більше 5. 

Для лед ламп немає обмежень по кількості ввімкнень/вимкнень. Ви можете вмикати/вимикати пристрої скільки завгодно, це ніяк не впливає на тривалість і якість їх роботи. 

Ефективність світлового потоку. Оптичну технологію ртутних ламп ніяк не можна назвати досконалою. Через деякий час роботи світловий потік втрачає свою силу і потужність, а до закінчення періоду експлуатації ефективність потоку світла знижується на цілих 40%, тобто становить тільки 60% від початкового показника. 

Потужність і інтенсивність світлового потоку лед ламп є однаковими протягом усього терміну служби пристроїв. Навіть через 20,000 годин активної експлуатації лампи будуть випромінювати такий же сильний потік світла, як і в перший день роботи. 

Висновок 

З появою світлодіодних пристроїв ера люмінесцентних ламп перетворилася в вчорашній день. Лінійна лампа t8 - це вдале сучасне рішення для освітлення промислових підприємств. В світлодіодних лампах повністю відсутні недоліки, які притаманні ртутним, зате є безліч переваг. Все, що потрібно для якісного промислового освітлення, може забезпечити лед лампа. Пристрої використовуються для освітлення комерційних установ, супермаркетів, торгових центрів, складських приміщень та ін. Можуть використовуватися в медичних центрах та навчальних закладах. Відсутність стробоскопічного ефекту, довгий термін служби і велика економія споживання електроенергії роблять їх ідеальними в будь-якому випадку.

Лінійні лампи Т8 - якісне і довговічне освітлення без стробоскопічного ефекту! 

Ця категорія порожня.