RUS UKR
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Led панелі - це потужне джерело світла, яскраве і продуктивне, яке користується величезним попитом серед сучасних покупців. Основна аудиторія - люди, які звикли витрачати свої фінанси раціонально. Основне завдання світильників - максимально якісно освітити велику площу з застосуванням всього декількох пристроїв. Такі світильники - ідеальний варіант для освітлення офісних приміщень і комерційних закладів. Але давайте про все по порядку.

Оптична технологія майбутнього

Світлодіодні панелі являють собою ультратонкі пластини, товщина яких не перевищує 15 мм. Усередині цих тонких пластин вмонтована інноваційна оптична технологія, потужна і продуктивна, яка дозволяє з максимальною точністю розсіювати світло. Незважаючи на те, що світловий потік дуже сильний, світло не ріже і не сліпить очі. Це пояснюється тим, що такі панелі мають матовий розсіювач, який рівномірно розподіляє світлові промені, роблячи їх розсіяними і ненав'язливими. Але, незважаючи на м'якість освітлення, воно сильне і продуктивне, тому прекрасно освітлює простір. В цьому і полягає секрет інноваційної оптичної технології - забезпечувати комфортним для очей, але в той же час сильним світлом.

Стильний дизайн

Світлодіодні лед панелі - це сучасні і стильні конструкції, які ідеально підходять для освітлення навіть дизайнерських інтер'єрів. Виходячи з того, що найбільш популярними сьогоднішніми стильовими напрямками є хай-тек і мінімалізм, то лед панелі стануть кращим рішенням для цих напрямків. Конструкції мають стильний дизайн з акуратними лініями. Стиль - лаконічний. Елегантний алюмінієвий корпус світильників доповнюється матовим розсіювачем молочного відтінку. Такі стильні і лаконічні у виконанні панелі стануть вдалим вибором для сучасних офісів і магазинів. Відмінно підкреслять мінімалістичний стиль дизайну готелів і ресторанів.

Основні переваги

Світлодіодні світильники увібрали в себе тільки найкращі характеристики. Сучасні технології дозволили розробити ідеальне джерело світла, яке на сьогоднішній день не має собі рівних. Лед панелі можуть похвалитися ще кращими характеристиками, ніж стандартні лед світильники, напр., коло і квадрат.

Потужний світловий потік. Світлодіодні панелі відрізняються своїм потужний світловим потоком. На відміну від стандартних лед світильників, потужність світлового потоку яких досягає близько 2000 Лм, лед панелі мають дуже високий показник – 3360 Лм / 6050 Лм. А саме:

Світлодіодна панель 595х595 40W 6000K Bellson Bellson   => 3360 Лм;

Світлодіодна панель 1195х595 72W 6000K Bellson Bellson => 6050 Лм.

Це дуже високий показник як для світильників, і пояснення цьому - саме наявність інноваційної оптичної технології, яка складається з потужних білих світлодіодів.

Яскраве і насичене світло. Лед панелі випромінюють холодне біле світло, колірна температура якого - 6000К. Основні переваги такого світла: яскравість, потужність, продуктивність. Скажемо відразу, що для освітлення житлових приміщень таке світло не годиться. Підійде воно, як вже говорилося раніше, тільки для ультрасучасних інтер'єрів. Зате таке заливаюче світло стане просто знахідкою для офісного приміщення. При використанні всього декількох таких пристроїв можна освітити великий простір. Важливо додати, що панелі можуть використовуватися в якості загального і локального освітлення. Стильна форма і лаконічний дизайн дозволяють успішно поєднувати такі світильники з іншими, напр., із серії '' коло '' і '' квадрат '', вбудованими '' Армстронг '' та ін.

Світлодіодні лед панелі - кращий варіант для офісного освітлення.

Миттєве ввімкнення. Важливий показник для сучасного користувача. Люди, які ще зовсім недавно користувалися ртутними лампами, знають, наскільки це дратує, коли світло розжарюється поступово і дуже повільно. Доводилося напружувати зір і звикати до поганого освітлення. Світлодіодні світильники вирішили цю проблему раз і назавжди. Тепер, натискаючи на вмикач, ви освітлюєте приміщення відразу і на всю потужність. Світло яскраве і насичене з першої секунди роботи пристроїв.

Відсутність стробоскопічного і сліпучого ефекту. Оскільки перепади напруги мережі у нас спостерігаються досить часто, то всі знайомі з мерехтінням і миготінням звичайних світильників. Це не тільки дратує, але і погано відображається на продуктивності праці персоналу і його самопочутті. Якісне світло позитивно впливає на роботу колективу, його гарний настрій і якість роботи. А відсутність сліпучого ефекту, що можливо завдяки наявності матового розсіювача, дозволяє не напружувати зір і працювати в комфортних умовах. Світло, яке випромінюють лед панелі, приємне і комфортне для очей.

Ну і само собою, лед панелі мають такі позитивні характеристики =>

- Високу енергоефективність (до 88% економії електроенергії)

- Довгий термін служби (близько 25,000 годин), а це означає, що протягом цього періоду відсутня необхідність заміни перегорілих ламп

- Відсутня ртуть, немає парів важких металів.

Важливою перевагою є також те, що led панелі універсальні в монтажі, можуть використовуватися як вбудовані, так і підвісні елементи освітлення.

Де застосовуються

Світлодіодні панелі отримали широку популярність, коли питання стосується освітлення офісів і адміністративних центрів. Часто використовуються в навчальних та медичних закладах, готелях і торгових центрах. Можуть використовуватися в житлових приміщеннях з сучасним дизайном інтер'єру.

Підсумок

Купити led панель - це вигідне фінансове вкладення в якісне освітлення вашого будинку і бізнесу. Енергоефективні, довговічні, стильні і потужні світильники відповідають всім необхідним вимогам, які має мати якісне освітлення. Якщо ви далекоглядна людина і раціонально розподіляєте свій бюджет не на кілька днів, а на кілька років наперед, то ви обов'язково оціните всі переваги, які гарантують лед панелі.

Освітлення майбутнього доступне  вже сьогодні!