Промислові світильники
Тип світильника:
IP захист:
Світловий потік (Лм):
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
RUS UKR
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Яким повинне бути промислове світло? Яскравим, потужним, продуктивним, насиченим. Такі критерії і такі очікування покупців. Що ж вони отримують взамін? Постійне мерехтіння, яке дають ртутні пристрої, шум під час роботи, повільне нагрівання і світло, яке у багатьох асоціюється з освітленням в операційній. А що як ртутні лампи замінити галогеновими? Світло від них краще і яскравіше, але миготіння все одно нікуди не зникає. Перепади напруги в мережі - дуже поширене явище. Але найбільший мінус, який покупці отримують разом з галогеновими лампами, - великі рахунки за споживання електроенергії. Як бути? Що вибрати? Рішення підказали сучасні технології, які втілилися в світлодіодних світильниках. Їх переваги ми розкриємо в усіх фарбах.

Промислові світлодіодні світильники обіцяють тільки кращі характеристики, яким повинні відповідати сучасні пристрої для освітлення великих промислових приміщень. Вони об'єднали в собі тільки позитивні якості, виключивши негативні чинники, такі як стробоскопічний ефект і поступове розжарювання. Промислові led світильники стали кращим вибором сучасного покупця, коли з’являється  питання якісного освітлення великого простору промислового підприємства.

Високий рівень захисту від вологи і пилу

Яким основним вимогам повинен відповідати світильник, який використовується на промисловому виробництві? Він повинен бути не тільки якісним, але і міцним. Під міцністю ми маємо на увазі цілісність конструкції, тобто вона повинна бути захищеною від попадання всередину вологи і пилу. Підвищена вологість і високий рівень запиленості спостерігаються практично на всіх великих підприємствах. Це частково пояснюється використанням великої і важкої вантажної техніки та ін. обладнання. Промислові світильники повинні бути пристосовані до роботи навіть у таких умовах.

Промислові пристрої від компанії Белсон відповідають всім необхідним стандартам і є кращими з того, що може запропонувати нинішній ринок. Високий ступінь захисту IP65 надійно захищає пристрої від пилу і вологи, що дозволяє продовжити термін їх служби і виключити витрати на покупку нових елементів освітлення.

Міцність конструкції

На відміну від побутових, робочі умови на підприємствах не такі сприятливі. Часто спостерігаються вібрації, які утворюються внаслідок проходження важкої вантажної техніки або роботи складного і потужного устаткування. Хороші світильники повинні протистояти цим негативним факторам і незважаючи ні на що відмінно функціонувати. Корпус промислових світильників Bellson виготовляється із спеціального ударостійкого пластику або алюмінію, що робить світильники міцними і ударостійкими. Таким пристроям не страшні вібрації і поштовхи, вони налагоджено функціонують навіть в несприятливих умовах. Високої міцності конструкції надають і надійні елементи кріплення.

Відсутність стробоскопічного ефекту

Мерехтіння світильників може бути викликано не тільки перепадами напруги в мережі, але і особливостями умов роботи самого підприємства. Ці ж поштовхи і вібрації - пряма причина миготіння світла. Світлодіодні світильники не чутливі до перепадів напруги в мережі, відмінно протистоять поштовхам і вібраціям. За будь-яких умов роботи вони дарують високу якість світла без стробоскопічного ефекту. Світло вмикається миттєво, відразу на всю потужність, без миготіння і мерехтіння.

Економія електроенергії до 88%

Будь-яке підприємство споживає багато світла, і чим воно більше - тим більше потрібно споживати. Щоб робота була зроблена якісно і вчасно, багато залежить від світла, його якості і характеристик. Важливо використовувати не тільки загальне, але і локальне освітлення. Використання великої кількості світильників веде до великих рахунків за споживання електроенергії, але тільки не у випадку з світлодіодними пристроями. Тут як раз навпаки! Чим більше старих світильників ви заміните на нові, світлодіодні, тим менше рахунок отримаєте. Чиста правда. Світлодіодні світильники економлять до 88% електроенергії, що позитивно відображається на ваших витратах по його оплаті.

Сліпучий ефект? Ні!

Питання, яке цікаве для багатьох: чи може енергоефективне світло бути комфортним для очей? Всі знають, що дивитися на стандартну ввімкнену лампу неможливо, світло ріже очі і викликає неприємні відчуття. Але світлодіодні світильники зовсім інші. Вони мають матовий розсіювач, завдяки якому випромінюється комфортне і приємне для очей світло. Але навіть якщо світильник має прозорий розсіювач, ви все одно можете спокійно дивитися на світлодіоди, які світяться. Це пояснюється наявністю спеціальної оптичної технології.

Можливість магістрального підключення

Важлива особливість для промислових світильників. Це дозволяє виключити необхідність прокладати кабель живлення до кожного світильника окремо. Магістральне підключення дозволяє наступному світильнику отримувати живлення від попереднього.

 

Відсутність необхідності заміни перегорілих ламп

А значить, відсутня необхідність і зупинки виробництва. Світлодіодні пристрої можуть похвалитися терміном служби до 30,000 годин, що дозволяє активно використовувати їх кілька років поспіль без необхідності заміни перегорілих ламп. Це дуже багато значить для великих підприємств, які в разі будь-яких технічних причин втрачають частку з можливого прибутку. Відсутність необхідності заміни перегорілих ламп дозволяє не зупиняти виробництво і по максимуму використовувати робочий час.

Висновок

Світлодіодні світильники стельові - найкраща альтернатива для модернізації традиційних ламп під світильники Т8. Світлодіодні світильники промислові можуть використовуватися в якості підвісних і стельових, вони екологічно чисті (не містять ртуті), енергоефективні та довговічні. Усе найкраще, що могла придумати людина для промислового освітлення, - в світлодіодних світильниках!