Світлодіодне освітлення для ЖКГ. LED-світильники.
Висота (мм):
Тип цоколя:
Форма:
Світловий потік (Лм):
Тип розсіювача:
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
RUS UKR
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Світильники в житлово-комунальному господарстві - необхідний і важливий компонент для створення комфорту мешканців. Під'їзди, сходові площадки, шахти ліфтів та внутрішні кабіни, добробут поверхів багатоквартирних будинків - це компетенція установ ЖКГ. Зовнішній вигляд під'їздів, зручність користування, освітлення в нічний час - питання, які кожен день постають перед співробітниками даних установ. Як можна кардинально вирішити питання освітлення в будинках? Світлодіодне освітлення для ЖКГ! Один раз і назавжди!

Пропозиція від «BELLSON» складається з великої кількості моделей світильників, які працюють на світлодіодах. Такі пристрої можна успішно використовувати для потреб ЖКГ. Користуючись даним обладнанням, підприємства знижують свої витрати на електроенергію до 80%. Зменшуються витрати і на експлуатаційне обслуговування. І це не гучна заява, а насправді вже реальність, яка знаходиться поруч з вами.

Звідки взялася така економія? Це пояснюється тим, що:

  •  споживання електроенергії набагато нижче;
  •  термін безремонтної експлуатації - набагато вище.

Безремонтне обслуговування світлодіодних ламп дозволяє фахівцям ЖКГ не витрачати час на покупку і заміну пристроїв. Заощаджуються час і робочі ресурси персоналу, які можна застосувати для вирішення більш важливих комунальних питань, наприклад, встановлення електропроводу, усунення несправностей в побутовій електромережі і пошук нелегальних пристроїв, які час від часу використовуються заповзятливими мешканцями.

Якщо враховувати те, що енергозберігаюче обладнання минулого покоління вже стоїть в нових будинкових господарствах, які цінують турботу про своїх заможних мешканців, в новобудівлях та будівлях нового планування - то наша пропозиція саме для них.

Чому ви повинні розглянути варіант переоснащення світлової продукції саме на світлодіодні моделі?

Лампи розжарювання перегорають через перепади електроенергії, через постійні навантаження, до яких чутлива вольфрамова нитка у момент ввімкнення кнопки світла. Якщо лампа і не згорить, то її можуть викрасти до моменту, коли її доведеться міняти самому. В результаті у нас темні під'їзди, небезпечні сходові клітки, бруд, сміття біля будинків. Більше того, у led ламп нема ніякого мерехтіння та блимання, відсутній шум, який властивий ртутним люмінесцентним лампам. Майте на увазі, що навіть якщо одна з ртутних ламп розіб'ється, то за законом ви зобов'язані викликати аварійну службу, щоб провести спеціальне очищення зусиллями декількох робочих, перекривши тим самим іншим мешканцям доступ до ліфтів та їх квартир.

Тепер всі ці питання залишилися в минулому. Безпечно ходити по власному будинку і заходити в під'їзди. Більше того, користуватися чистими громадськими майданчиками дешево - вже реально. Для цього знадобиться всього лише перейти на світлодіодне освітлення. Пристрої володіють спеціальними антивандальними системами захисту, мають підвищену ударостійкість і не являються предметом зацікавлення для злодіїв.

Щоб перейти на світлодіодне освітлення для ЖКГ, знадобиться розробити проект переоснащення, з урахуванням всіх побажань і вимог конкретного житлового об'єкта. Дане переоснащення вже є реальністю для ОСББ України. Такі покращення створять новий рівень комфорту для мешканців і новий рівень економії для керуючих будинковими господарствами. Навіть незважаючи на те, що сьогодні ціни на світлодіодне обладнання вище, ніж на люмінесцентне, світлодіоди пропонують свої власні унікальні переваги.

Перерахуємо основні переваги для ЖКГ:

- до 80% економії витрат на електроенергію;

- найнижчий показник споживання, середнє значення - 6-16 Ватт;

- відповідають усім прийнятим нормам безпеки, екології та якості світлового потоку;

- через простоту конструкції і стійкість до перепадів напруги гарантований термін роботи становить понад 10 років;

- кількість разів ввімкнення-вимкнення пристроїв не впливає на термін їх служби.

Такі суттєві переваги роблять світлодіодне освітлення найкращим вибором на сьогоднішній день.

Об'єкти застосування світлодіодного обладнання до ЖКГ:

  • під'їзди, міжповерхові майданчики, майданчики біля ліфтів і точкове підсвічування східців;
  • шахти ліфтів і простір всередині ліфтових кабін;
  • підвали будинків і підвальні приміщення (пил і волога не є проблемою для якісної роботи);
  • будь-які підсобні приміщення (лампи стійкі до агресивних факторів зовнішнього середовища);
  • побутові майданчики
  • зали, холи, коридори, загальні балкони та ін.

Замінюючи застарілу систему освітлення на нову та сучасну – світлодіодну, ви економите велику частину фінансів, які можуть бути направлені на вирішення інших, більш важливих житлово-комунальних питань.