Світлодіодні світильники Армстронг. LED-світильники.
Тип світильника:
Форма:
IP захист:
Світловий потік (Лм):
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
RUS UKR
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Світильники Армстронг відповідають усім вимогам, які необхідні для пристроїв, що призначаються для освітлення офісних приміщень. Яскраве і цілеспрямоване світло, яке в той же час комфортне та приємне для очей, - ідеальний вибір для освітлення приміщення, в якому люди проводять по 8-9 годин на день. Унікальна оптична технологія, вмонтована всередині конструкції, рівномірно розподіляє світлові промені, роблячи світло приємним, але в той же час потужним.

Що це таке?

Світильник Армстронг - це унікальна оптична технологія, потужний і рівномірний потік світла, високий індекс передачі кольору і повна відсутність стробоскопічного ефекту. Виробник Белсон знає, що якість світла сильно впливає на продуктивність і якість праці офісних працівників, тому метою було розробити світильник, який би не тільки відповідав усім необхідним стандартам, а й сприяв підвищенню продуктивності праці. Психологами доведено, що якісне світло, досить яскраве, але не занадто, без стробоскопічного ефекту, сильно впливає не тільки на якість роботи, а й на настрій колективу. Яскраве світло здатне зарядити бадьорістю і енергією, зняти втому, в той час як тьмяне і мерехтливе світло, навпаки, викликає пригнічення. Офісні світлодіодні світильники Bellson - найкраще з того, що може запропонувати сучасний виробник.

Розглянемо основні характеристики, якими можуть похвалитися світильники Армстронг:

1. Відсутність стробоскопічного ефекту

Для цієї категорії світильників така характеристика має дуже важливе значення. Якщо в побуті мерехтіння є просто неприємним ефектом, то в офісному середовищі воно викликає набагато серйозніші наслідки - подразнення, біль в очах, спад продуктивності та ін. Якість світла повинна бути чудовою, щоб якість роботи персоналу також була на висоті. Світильники Белсон вмикаються відразу і на всю потужність, немає миготіння і мерехтіння, світло приємне для очей і водночас потужне, створює в приміщенні комфортну обстановку.

2. Простота монтажу

Сучасні офіси настільки зручні та практичні, що це торкнулося і системи освітлення. Всі світильники Армстронг - немов пазли в картинці. Призначаються для монтування в відповідного типу стелю, яка складається з окремих знімних квадратних елементів. Можна поставити таку кількість світильників, яку вам потрібно, а при необхідності доставити або прибрати кілька з них. Світильники Армстронг можуть використовуватися як для основного, так і для локального освітлення. В останньому випадку світильник монтується прямо над робочим столом людини.

3. Яскраве і насичене світло

Світильники, які призначаються для офісного освітлення, повинні випромінювати більш яскраве світло, ніж побутові. Колірна температура стельових пристроїв Армстронг становить 5500-6000К, тобто це холодне біле світло, яке ідеально підходить для офісного освітлення. Таке світло яскраве і насичене, а завдяки спеціальному розсіювачу світильників - воно не сліпить і не ріже очі. Розсіювач може бути з серії '' манка '', '' призма '', матовий або прозорий. У будь-якому випадку діодна оптична технологія рівномірно розсіює промені, тому світло приємне для очей і на нього можна спокійно дивитися без відчуття дискомфорту.

4. Довговічність

Не просто важливий, а потрібний показник. Номінальний термін служби пристроїв становить близько 25,000 годин. Це дуже хороший показник. Світильники працюють без збоїв, не чутливі до перепадів напруги в мережі. Протягом усіх цих 25,000 годин не потрібно міняти перегорілі лампи. Якщо ви раціональна людина і робите розрахунки на кілька років наперед, то невідмінно побачите, наскільки лед світильники економічні та вигідні в покупці.

5. Економія

Модернізуючи систему освітлення, її очікує кожен підприємець. Led світильники є кращим способом заощадити на споживанні великої кількості електроенергії. Якщо порівнювати їх з класичними лампами розжарювання, то економія складе близько 88%. Щоб розрахувати чисту економію, рекомендуємо скористатися калькулятором окупності світлодіодних світильників, де ви зможете самостійно розрахувати, коли придбані пристрої себе окуплять і почнуть працювати вже на вас.

6. Стильний дизайн

Необхідний критерій для сучасних офісів. Сьогодні панує час мінімалізму і лаконічності. У моді строгі форми з акуратними лініями, які доповнюються приємними і неяскравими відтінками. Загальний дизайн повинен бути продуманий до деталей, і світильники грають тут не останню роль. Світильники Армстронг мають лаконічну форму у вигляді квадрата або прямокутника з корпусом м'якого молочного відтінка. Це вдалий вибір для стильного сучасного офісу.

Висновок

Світлодіодні світильники Армстронг - це практичне і енергоефективне рішення для освітлення офісів, адміністративних центрів, фойє, залів, навчальних закладів, торгових і медичних центрів, коридорів тощо. Високий світловий потік, рівномірне насичене світло, відмінна передача кольору (кольори виглядають так само природно, як і при денному освітленні) і довгий термін служби роблять такі світильники кращими за будь-які інші. Для людей, які втомилися від недосконалих люмінесцентних ламп, - це найкраща альтернатива.