Вбудовані світильники
Тип світильника:
Форма:
IP захист:
Світловий потік (Лм):
Відповідність традиційним лампам потужністю (Вт):
Колір свічення (К):
Номінальна потужність (Вт):
Матеріал корпуса:
Ширина (мм):
RUS UKR
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Вбудовані світлодіодні світильники користуються величезною популярністю, коли питання стосується освітлення житлових приміщень і комерційних установ. Стильні, практичні, енергоефективні та довговічні, вони радують якісним світлом, в якому повністю відсутній стробоскопічний ефект, і відсутністю необхідності заміни перегорілих ламп. Вбудовувані led світильники можна назвати освітленням майбутнього, оскільки вже зараз саме вони спостерігаються в найсучасніших напрямках дизайну інтер'єру, таких як хай-тек і мінімалізм.

У чому секрет якісного освітлення?

Секрет якісного освітлення led світильників ховається в спеціально розробленій оптичній технології. Потужні білі світлодіоди, які випромінюють рівне світло, без миготіння і мерехтіння, забезпечують високоякісне освітлення. Саме завдяки появі світлодіодів ми отримали можливість купувати світло, яке не чутливе до перепадів напруги в мережі. Світлодіодні світильники мають найкращі характеристики, які є оптимальними для модернізації наявної системи освітлення.

'' Led світильники прекрасно імітують денне освітлення, тому ідеально підходять для створення комфортної атмосфери в будинку. ''

Світлодіодні світильники мають на увазі застосування більш екологічних матеріалів, забезпечують більш сприятливу обстановку і є найбільш вдалим рішенням на сьогоднішній день.

Чому світлодіодні світильники кращі за інших?

Свій пріоритет над іншими джерелами освітлення led світильники отримали частково завдяки цій же оптичній технології освітлення. Але є і ряд інших, не менш важливих показників.

Довгий термін служби. Почнемо з того, що лед пристрої довговічні. Скільки вам служить лампа розжарювання? Мало. А ось світлодіодний світильник буде радувати своїм відмінним освітленням протягом як мінімум 25,000 годин.

Відсутність стробоскопічного ефекту. У вас вдома ртутні лампи? Ви задоволені економією. А ось чи влаштовує вас якість світла? Ми більше ніж впевнені, що вам набридло миготіння, яке є широко поширеним явищем, супутником перепадів напруги в мережі. Причиною роздратування може стати і шум, яким часто супроводжується робота ртутних ламп.

Світлодіодні світильники, в свою чергу, гарантують сприятливе освітлення, без миготіння і мерехтіння. Світло комфортне і приємне для очей, на світильник можна спокійно дивитися, не боячись завдати шкоди очам. Відсутній шум під час роботи. Важлива перевага - лед пристрої вмикаються миттєво, без затримок, і відразу на всю потужність. Світлодіодне освітлення обов'язково оцінять люди, які піклуються про комфортну обстановку в своєму будинку або офісі.

Енергоефективність. Іншими словами - велика економія споживання електроенергії. Ви задоволені тією економією, яку вам дають ртутні пристрої? А тепер уявіть, що ви зможете економити на 50% більше! Різниця суттєва, результат - вражаючий. Так навіщо переплачувати, коли почати економити гроші з сімейного бюджету можна вже сьогодні?

Екологічність. Дуже важливий показник, до якого прагне більшість населення країни. Люди купують органічні продукти, натуральні простирадла, одяг з еко матеріалів. Головне - відсутність синтетичних добавок. А як щодо освітлення? Як ви ставитеся до того, що ртутна лампа може випадково розбитися, що загрожує неприємними, і навіть небезпечними наслідками? Хотіли б ви опинитися в такій ситуації?

У світлодіодних світильниках повністю відсутні пари важких металів і ртуть. Такі світильники є екологічно чистими. Вони не несуть шкоди ні людям, ні навколишньому середовищу. Після закінчення терміну служби ви просто викидаєте їх як непотрібну металеву або пластикову конструкцію.

'' З світлодіодними світильниками ви економите не тільки на споживанні електроенергії, а й на відсутності необхідності утилізації. ''

Стильний дизайн. Невід'ємна частина, скоріше за все - необхідність для кожної деталі, яка призначається для облаштування сучасного інтер'єру. Сьогодні дизайнери пропагують лаконічність. Простота ліній, пастельні кольори, універсальність відтінків - все це необхідно для створення красивого і вдалого інтер'єру.

Світлодіодні світильники лаконічні в своєму оформленні та мають простий, але стильний дизайн. Металева або пластикова конструкція у вигляді кола або квадрата має м'яке забарвлення молочного відтінку, яке буде чудово поєднуватися з різними відтінками в вашому інтер'єрі. Такі стильні світильники ідеально підходять для сучасного оформлення не тільки житлових приміщень, але і готелів, ресторанів, торгових центрів, офісів та ін.

Простота монтажу. Розробляючи конструкцію світлодіодних світильників виробник хотів, щоб вони були не тільки якісними, довговічними і стильними, але і простими в монтажі. Вбудовані світлодіодні світильники оснащуються спеціальними кліпсами, які дозволяють швидко і легко встановити їх в підвісні або натяжні стелі. Такі кліпси забезпечують не тільки легкість монтажу, але і надійність кріплення.

Висновок

Енергозберігаючі led світильники - сучасний вибір людей, які віддають перевагу довговічність пристроїв поєднувати з їх енергоефективністю, а відсутність стробоскопічного ефекту - з стильним дизайном. Світлодіодні світильники стали останнім словом в області освітлення. Вони вигідні для освітлення тих приміщень, в яких споживається багато світла. Це відмінний варіант для освітлення офісів, адміністративних і торгових центрів, автосалонів, салонів краси та ін. Світильники можуть використовуватися в якості основного і локального освітлення. Добре поєднуються з світлодіодними панелями, накладними світильниками Plazma і світильниками Армстронг для створення ефектного комбінованого освітлення.