RUS UKR

Підбір моделей і технічне обгрунтування

Підбір нового освітлення для будинку або підприємства залежить від безлічі факторів. Сюди належать: середовище, технічні моменти, рівень вібрації, природне світло, вид самого виробництва або житлового приміщення. Враховувати доводиться всі фактори, не віддаючи переваги одним над іншими.

Наша компанія підбирає найоптимальніше рішення, яке найбільш вдало підходить за всіма без винятку параметрами. Слід налогосити, що адміністративні об'єкти освітлюються зовсім за іншими принципами, ніж виробничі цехи, тому підхід до освітлення цих двох об'єктів буде кардинально відрізнятися. Говорячи про житлові приміщення варто пам’ятати, що це простір, в якому ви проводите більшу частину свого життя. Для житлових приміщень акцент освітлення зводиться до максимально природного світла для людського ока, як за рівнем інтенсивності, так і за кольором. Що стосується виробництва, то тут такі параметри не є першочерговими. На виробництві в першу чергу враховуються такі показники як захист від пилу, вологи, бризок води і можливість випадкового механічного впливу (удару) на обладнання.

Створюючи проектне рішення, ми підбираємо світильники і прожектори, виходячи саме з цих потреб. Крім цього, існує можливість встановлення датчиків руху, які об'єднані в загальну систему з освітленням. За допомогою професійного обладнання наші фахівці роблять технічні виміри освітленості, в результаті чого визначається ступінь поточного освітлення в кожній точці вашого об'єкта. Ви особисто приймаєте активну участь у проекті під час створення «карти освітлення об'єкта», на якій вказується, які зони повинні освітлюватися більш інтенсивно, а які з них - допоміжні, тому не вимагають такої пильної уваги.

Переваги моделі:

Особливості моделі